Kde chci bydlet - Nové byty a rodinné domy na prodej

reklama

Modřanský Háj

Modřanský Háj, rezidenční komplex přední developerské společnosti Avestus Real Estate, aktuálně rozšířil svoji nabídku o rodinné domy z druhé a třetí stavební fáze. Výstavba prvních z nich začne už na jaře roku 2019 a s jejich dokončením bude kompletní i samotný projekt. Celá tato finální etapa sestává ze 46 rodinných domů se zahradami, které v projektu situovaném v Modřanech-Cholupicích poblíž chráněné krajinné oblasti Modřanská rokle doplní již dokončené jednotky.

Uvedená lokalita se vyznačuje snadnou a rychlou dostupností do centra Prahy, přitom blízkostí přírody a řadou možností sportovního vyžití pro vyznavače aktivního životního stylu.

Design nemovitostí vychází z návrhů studia A69-architekti s.r.o., jejichž primárním cílem bylo propojit urbánní nadčasový styl se zelení a okolním lesem a vytvořit tak atmosféru venkova na okraji metropole. Jedním z největších kladů modřanské lokality je bezpečnost městské části a sousedská atmosféra, kterou ocení především rodiny s dětmi.

První připravovaná etapa výstavby rodinných domů zahrnuje 16 jednotek, druhá nabídne jednotek 30. Zájemci si budou moci zvolit bydlení ve velikostní kategorii 4+kk, 4+1 5+1. Každý rodinný dům disponuje nejen vlastní zahradou, ale i privátní předzahrádkou, parkováním a nádherným výhledem. Obytná plocha začíná na 135 metrech čtverečních a v největším domě dosahuje až 189 metrů čtverečních. Rodinný dům z nové nabídky Modřanského Háje lze pořídit již od 8 500 000 Kč bez DPH.

V Modřanském Háji je v současné době v procesu výstavby devět bytových domů, pět dvojvil a tři vily. Jejich dokončení se plánuje v letech 2019 a 2020. Vzniká zde i 16 rodinných domů s dispozicemi 4+kk a 5+1 a kompletní infrastruktura jak pro domy, tak budoucí zasíťované parcely, jež budou k převzetí připraveny v prvním čtvrtletí roku 2019. 

Modřanský Háj začala společnost Avestus Real Estate stavět na desetihektarovém pozemku poblíž Modřanské rokle v roce 2010. Projekt se od počátku těší enormnímu zájmu, což dokazuje také dosavadní tempo prodeje.

---------------

POZEMKY PRO VÝSTAVBU SOLITÉRNÍCH RODINNÝCH DOMŮ

Nabídku parcel pro výstavbu rodinných domů v projektu Modřanský háj naleznete na webu projektu ZDE 

---------------

Nové byty, řadové a rodinné domy, pozemky - Praha 4

Popis projektu

Typ projektu:
Bytové, rodinné a řadové rodinné domy
Kraj:
Praha
Okres/městský obvod:
Praha 12
Město/městská část/obec:
Praha 12, Modřany
Ulice:
Štolcova 1
PSČ:
143 00
www:

Příslušenství projektu

Počet bytů/RD:
62 RD, 134 bytů, 5 dvojvil, 3 vily, 17 parcel
Celkový počet NP:
2 a 3

Termíny

Zahájení prodeje:
V prodeji
Dokončení výstavby:
Dle jednotlivých etap, viz popis projektu
Nastěhování:
V závislosti na dokončování jednotlivých etap, viz popis projektu

Dotaz prodejci