Kde chci bydlet - Nové byty a rodinné domy na prodej

reklama

Rezidence Golf Hostivař

Na pozemcích přímo sousedících s golfovým areálem v Praze – Hostivaři vzniká ojedinělý projekt rodinných domů, nazvaný Rezidence Golf Hostivař, pod jehož realizací je podepsána developerská společnost RODOP.

Po svém dokončení bude zahrnovat zhruba 180 komfortních rodinných domů, cca 100 bytových jednotek, objekt areál seniorů, společenské a sportovní plochy, dětské hřiště, komunikace a kompletně vybudovanou infrastrukturu. Při západní a severní části areálu bude navíc vybudováno druhé golfové hřiště, které dotvoří a zkultivuje celou lokalitu v této části pražských Horních Měcholup.

Celý areál je budován jako uzavřená oblast s omezeným vstupem a vjezdem pouze pro obyvatele areálu a jejich návštěvy a hosty. Ulice, které zde vzniknou, nebudou předány obci a nebudou veřejné. Zůstanou v majetku společnosti vlastněné majiteli jednotlivých domů.

Rodinné domy inspirované českým funkcionalismem jsou většinou dvoupodlažní s plochou střechou. Do prvního nadzemního podlaží domu je umístěna část určená pro celodenní užívání a také technické zázemí domu. Obytný prostor navazuje na venkovní prostornou terasu. Ve druhém nadzemním podlaží se nachází obytná „klidová“ část domu.

V nejbližším okolí je k dispozici kompletní městská infrastruktura, od školek, škol, MHD, obecního úřadu, pošty, přes restaurační, sportovní a společenská zařízení.

I – VI. etapa 1. fáze projektu (113 RD a 24 samostatných garáží) je stavebně dokončená, všechny RD jsou prodané.

Momentálně je ve výstavbě další fáze projektu – VII. etapa, kde je 54 bytů a 12 rodinných domů. Tato etapa bude dokončena v polovině příštího roku a je již z velké části rozprodaná.

Následně navážeme další částí VII. etapy – 7 řadových RD a výstavbou X. etapy projetu, kde je 10 přízemních rodinných domů – užitná plocha těchto domů je okolo 300 metrů čtverečních, pozemek cca 700 metrů čtverečních a parkováním pro čtyři auta. Většina domů z této etapy je již rezervována. S dokončení této části se počítá do poloviny roku 2023.

Skoro souběžně s výstavbou X. etapy bude potom probíhat i stavba etapy IX., což bude areál seniorů Zátiší Hostivař s 222 byty pro 320 osob, větší část objektu bude sloužit pro potřeby Alzheimer centra – dokončení a zprovoznění je v plánu na začátku roku 2024.

Poslední výstavbou v této fázi projektu je třetí část VII. etapy – zde bude 24 RD o užitné ploše 180 až 230 metrů čtverečních, dokončení se předpokládá na konec roku 2025.

Popis projektu

Typ projektu:
Bytové a rodinné domy
Kraj:
Praha
Okres/městský obvod:
Praha 15
Město/městská část/obec:
Praha 15, Horní Měcholupy
Ulice:
U Golfu
PSČ:
109 00

Příslušenství projektu

Počet bytů/RD:
180 RD a 100 bytů

Termíny

Zahájení prodeje:
V prodeji
Dokončení výstavby:
I. - VI. et. dokončena, další et.: 2023 - 2025
Nastěhování:
Dle etap

Dotaz prodejci