Kde chci bydlet - Nové byty a rodinné domy na prodej

reklama

Zelené město 3

Na jaro roku 2021 je naplánováno dokončení výstavby další, v pořadí již třetí etapy rezidenčního projektu nazvaného Zelené město, který na rozhraní pražského Žižkova a Hrdlořez realizuje developerská společnost Daramis. 

Třetí etapa Zeleného města představuje výstavbu tří komornějších domů, které vyrostou do výšky pěti, respektive sedmi nadzemních podlaží. Zájemcům o bydlení v lokalitě disponující nejenom množstvím zeleně, ale i velmi dobrou dopravní dostupností a občanskou vybaveností nabízí celkem 63 bytových jednotek o dispozicích 2+kk až 5+kk. Ke každému bytu náleží balkon nebo terasa, všechny jednotky umístěné do prvního nadzemního podlaží mají předzahrádku. Samozřejmostí jsou sklepní kóje a parkovací stání v podzemním podlaží.

Třetí etapa projektu Zelené město, jejíž výstavba byla odstartována v květnu 2019, nese přívlastek - Premium. Důvodem tohoto označení je skutečnost, že byty z této etapy budou vybaveny nadstandardními materiály. Kvalita nového bydlení na Zeleném městě se tak s třetí etapou posouvá o další úroveň výš.

PENB B

------------------------

Nové byty Praha 9, Hrdlořezy

Popis projektu

Typ projektu:
Nové byty v bytových domech
Kraj:
Praha
Okres/městský obvod:
Praha 9
Město/městská část/obec:
Praha 9, Hrdlořezy
Ulice:
Učňovská
PSČ:
190 00
E-mail:
zelenemesto@daramis.com
www:

Příslušenství projektu

Počet bytů/RD:
63 bytů 2+kk až 5+kk
Celkový počet NP:
5-7
Celkový počet PP:
1
Výtah:
Ano

Termíny

Zahájení prodeje:
V prodeji
Dokončení výstavby:
Jaro 2021
Nastěhování:
Léto 2021

Dotaz prodejci