Kde chci bydlet - Nové byty a rodinné domy na prodej

reklama

Ski & Mt. bike apartments

V samém srdci Krkonoš, v lokalitě zvané Hořejší Vrchlabí, realizuje developerská společnost All Inclusive Development projekt Ski & Mt. bike apartments. Ten vznikne přestavbou víceúčelového provozního objektu na polyfunkční dům sestávající ze 40 horských apartmánů a 18 ateliérů určených k prodeji, recepce a komerční části určené k pronájmu. V areálu polyfunkčního domu bude pro majitele horských bytů či jejich nájemníků zajištěn dostatečný počet zastřešených parkovacích míst, garáží, sklepních kójí, vlastní wellness či recepce s lobby barem.

Za zmínku jistě stojí špičkové nadstandardní zařízení. Horské apartmány budou vybaveny podlahovým vytápěním, centrální rekuperací, luxusními koupelnami i lodžiemi nebo balkony. Díky inteligentnímu systému pro regulaci topení na dálku a elektronicky ovládaným vstupním dveřím budou mít rezidenti vše ve vlastních rukách. K dispozici jim bude také dětské hřiště a možnost využití ski busů do nejlepších středisek v ČR.

V sousedství polyfunkčního domu, který bude umístěný při hlavním tahu do Špindlerova Mlýna, se nachází skiareál Kněžický vrch-Vrchlabí, zatímco středisko Herlíkovice-Bubákov leží o kilometr dál. Kousek je to také do Rokytnice, Pece pod Sněžkou či Harrachova, které se vyznačují jedinečnými terény a sjezdovkami. Lyžařská centra jsou v provozu i v létě a nabízejí celou řadu akcí a adrenalinových sportů.

Přestože náš projekt nabídne možnost celoročního pohodlného bydlení v horách, bude současně skvělou investiční příležitostí.

--------------------------------

Nové apartmány Vrchlabí

Popis projektu

Typ projektu:
Polyfunkční projekty
Kraj:
Královéhradecký
Okres/městský obvod:
Trutnov
Město/městská část/obec:
Vrchlabí, lokalita Hořejší Vrchlabí
PSČ:
543 02
www:

Příslušenství projektu

Počet bytů/RD:
40 apartmánů a 18 ateliérů
Celkový počet NP:
3
Výtah:
Ano
Recepce:
Ano

Termíny

Zahájení prodeje:
V prodeji
Dokončení výstavby:
Koncem roku 2020
Nastěhování:
06/2021

Dotaz prodejci